Telefon:  882 122 666    538 447 596

Audyt obowiązków prawnych świadczenia e-usług przez organy administracji publicznej za pomocą środków komunikacji elektronicznej polega na skrupulatnym i fachowym skontrolowaniu stanu faktycznego z modelem wzorcowym-postulowanym, określonym w aktach normatywnych.

Badany podmiot (jednostka organizacyjna, organ) jest weryfikowany pod kątem wykonywania wszelkich obowiązków jakie nakładają przepisy prawne na jednostki wchodzące w zakres administracji publicznej realizujących zadania publiczne. Usługa jest w pełni nowatorska, wykonywana przez osoby z właściwym potencjałem intelektualnym oraz doświadczeniem w tej dziedzinie. Zakres przedmiotowy audytu ogranicza się do kontroli obowiązków i form ich realizacji w dziedzinach skorelowanych z informatyzacją administracji publicznej. Sprawozdanie wykonane w ramach audytu obowiązków prawnych świadczenia usług przez organy administracji publicznej za pomocą środków komunikacji elektronicznej składa się z następujących części:

1. Źródła prawa, stanowiące o przedmiotowym i podmiotowym zakresie obowiązków, które winny wykonywać organy administracji publicznej;
2. Konkretyzacja obowiązków dla organów administracji publicznej w sferze komunikacji elektronicznej;
3. Analiza stanu faktycznego - podmiotu podlegającego audytowi;
4. Zalecenie - uwagi końcowe.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.