Nowe zasady dotyczące ustalania okresu zasiłkowego. – Jak liczyć okres zasiłkowy, przy różnych jednostkach chorobowych.

Brak możliwości otworzenia nowego okresu zasiłkowego po świadczeniu rehabilitacyjnym, czy wypadku.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych zdobyciem lub zaktualizowaniem posiadanej wiedzy z zakresu zasad ustalania okresu zasiłkowego, liczenia przerw między zwolnieniami lekarskimi, otwierania nowych okresów zasiłkowych, wyjaśnienia co należy zrobić kiedy wpłynie do pracodawcy zwolnienie lekarskie pracownika, po wykorzystaniu świadczenia rehabilitacyjnego.

Szkolenie dedykowane jest dla pracowników działów kadr i płac, płac, księgowości zajmujących się wynagrodzeniami, ubezpieczeniami społecznymi, naliczaniem zwolnień lekarskich.

PROGRAM:

1.      Właściwe ustalenie okresu zasiłkowego.

2.      Liczenie przerwy między okresami niezdolności do pracy.

3.      Okres zasiłkowy, a zwolnienie lekarskie w trakcie ciąży.

4.      Jak dobrze policzyć okres zasiłkowy.

5.      Kiedy nie będzie przysługiwać zasiłek, mimo choroby pracowników.

6.      Zwolnienie lekarskie, po wykorzystanym świadczeniu rehabilitacyjnym.

7.      Szkolenie poparte licznymi przykładami.

Prowadzący: Aneta Domalewska – absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. Dysponuje uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania przedmiotów zawodowych. Posiada ponad 19-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem HR i administracji, dzięki czemu udaje jej się z powodzeniem łączyć teorię z praktyką biznesową. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie pracy, kadrach i płacach. Od lat prowadzi kursy, szkolenia i wykłady, przeprowadza audyty dokumentów kadrowych. Wykładowca na studiach podyplomowych. Autorka wielu opracowań m.in. „Organizacja działu kadr i płac”, „Specjalista ds. kadr i płac” i innych. Praktyk stykający się na co dzień z zagadnieniami kadrowo – płacowymi, potrafiący w prosty i ciekawy sposób przekazać swoją bogatą wiedzę innym. 

22.08.2024

w godz. 8:00-09:00

Szczegóły szkolenia oraz logowania zostaną Państwu przedstawione po dokonaniu zgłoszenia. Najpóźniej na dwa dni przed planowanym szkoleniem online.

Na 2-3 dni przed samym szkoleniem będziemy się z Państwem kontaktowali telefonicznie Jeżeli nie będzie kontaktu z naszej firmy to na 1 dzień przed szkoleniem prosimy o kontakt z Państwa strony

Całkowity koszt uczestnictwa wynosi :

*220zł netto/ osobę

 

Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT w przypadku podpisania oświadczenia znajdującego się w karcie zgłoszeniowej.