Telefon:  882 122 666    538 447 596

Witamy w Centrum Administracji i Biznesu

 

 

 

 

Wizja - zawsze wkraczać w przyszłość zanim ona powstanie.

Inspiracją do jej tworzenia było stwierdzenie Alana Kaya, że najlepszym sposobem przewidzenia przyszłości jest jej wynalezienie. Stąd nasze ciągłe dążenie do innowacyjności. Naszą ambicją nie jest bycie najlepszym przez dorównywanie czy przekraczanie najwyższych standardów szkoleniowych, lecz przez ich tworzenie. Chcemy mieć przywilej wykorzystywania praktyki i doświadczeń do burzenia starych modeli szkoleń w celu budowania nowych, interaktywnych projektów.

Centrum Administracji i Biznesu powstało z myślą o ludziach i ich zawodowych potrzebach oraz problemach.
 

Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym.


Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasi eksperci i trenerzy realizują szkolenia dla pracowników oraz jednostek administracji publicznej na terenie całego kraju. Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm, JAP  oraz  pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług.

 


 

 

Referencje

Mniej teorii – więcej praktyki

 

Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym. Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasi eksperci i trenerzy realizują szkolenia dla pracowników oraz jednostek administracji publicznej na terenie całego kraju. Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm, JAP oraz pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług.

 

 

Zalety podejścia praktycznego

 

PRZEWAGA NAD INNYMI

nowatorskie podejście do pracy poparte świeżymi pomysłami

 

ROZWÓJ OSOBISTY

satysfakcja pracownika

 

EFEKTYWNOŚĆ PRACY

wzmożona twórczość i czerpanie korzyści z uzyskanej wiedzy

 

INNOWACYJNA STRATEGIA DZIAŁANIA

nieszablonowe podejście do pracy

 

LEPSZA ORGANIZACJA

rewolucje w podejściu do przydzielonych działań

 


 

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.