Telefon:  882 122 666    538 447 596

Dla administracji

Szkolenia dla administracji - Miękkie

Oferujemy Państwu szkolenia miękkie na których będą mieli Państwo możliwość polepszyć swoje umięjętności interpersonalne jak również dowiedzieć sie jak skutecznie zarządzać czasem oraz prowadzić negocjacje.Głównym celem szkoleń miękkich jest rozwój osobistych kompetencji.

Szkolenia dla administracji - Twarde

Jednym ze stałych segmentów naszej oferty są szkolenia otwarte. Programy szkoleń są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do wymogów rynku i obowiązujących przepisów. Dzięki atrakcyjnej cenie i dostępności , są doskonałą okazją do poszerzenia swoich kompetencji pod okiem naszych wysoko wyspecjalizowanych wykładowców-praktyków. Szkolenia otwarte organizowane przez Centrum Administracji i Biznesu są okazją do zdobycia wiedzy i podwyższenia kwalifikacji w wielu dziedzinach, m.in:

Dla biznesu

Szkolenia dla biznesu


Nasza oferta dedykowana dla firm dotyczy zarówno szkoleń twardych, jak i miękkich. Umiejętności z obu obszarów są nieodłącznym elementem każdego biznesu. Dlatego też firmy inwestując w swoją przyszłość i dbają o rozwój Kadry, umożliwiają pracownikom uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oferujemy bogatą ofertę szkoleń z zakresu:

 

  • PRAWO PRACY, KADRY,
  • FINANSE, PODATKI,
  • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE,
  • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH,
  • ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI,
  • PROJEKTY I FUNDUSZE UNIJNE,
  • KOMPETENCJE MIĘKKIE.
     

Szkolenia zamknięte

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Są realizowane na państwa indywidualne zamówienie. Wykładowca opracuje program szkolenia pod specyfikę Jednostki. Miejscem szkolenia jest Jednostka zamawiającego bądź miejsce przez niego wskazane. Plusem tego szkolenia jest stosunkowo niski koszt w przeliczeniu na jednego uczestnika. Poza poszerzeniem wiedzy szkolenia te również integrują pracowników Państwa urzędu. Cena realizacji w zależności od tematu.

SZKOLENIA ŁĄCZONE

W sytuacji, gdy mają Państwo około 8-15 osób zainteresowanych danym tematem szkoleniowym, proponujemy realizację szkolenia pośredniego pomiędzy projektem zamkniętym a otwartym. Szkolenie łączone jest realizowane w jednostce zamawiającego lub w miejscu przez niego wskazanym. W zamian za udostępnienie Sali, uczestnicy Zamawiającego uczestniczą w szkoleniu na preferencyjnych warunkach. Organizator za zgodą Zamawiającego zaprosi również do udziału w szkoleniu urzędników z okolicznych gmin.

Każde szkolenie jest dopasowane do potrzeb

Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym. Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasi eksperci i trenerzy realizują szkolenia dla pracowników oraz jednostek administracji publicznej na terenie całego kraju. Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm, JAP  oraz  pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone.

 

Kalendarz Szkoleń

Brak wyników

W czym możemy pomóc

 
Pobierz kartę zgłoszenia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.