Centrum Administracji i Biznesu

Profesjonalne szkolenia, audyty, usługi wdrożeniowe

Teamwork at the office

Wizja - zawsze wkraczać w przyszłość zanim ona powstanie.

Inspiracją do jej tworzenia było stwierdzenie Alana Kaya, że najlepszym sposobem przewidzenia przyszłości jest jej wynalezienie. Stąd nasze ciągłe dążenie do innowacyjności. Naszą ambicją nie jest bycie najlepszym przez dorównywanie czy przekraczanie najwyższych standardów szkoleniowych, lecz przez ich tworzenie. Chcemy mieć przywilej wykorzystywania praktyki i doświadczeń do burzenia starych modeli szkoleń w celu budowania nowych, interaktywnych projektów.

Centrum Administracji i Biznesu powstało z myślą o ludziach i ich zawodowych potrzebach oraz problemach.

Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym.

Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasi eksperci i trenerzy realizują szkolenia dla pracowników oraz jednostek administracji publicznej na terenie całego kraju. Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm, JAP oraz pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług

Wsparcie Praktyków Firm

Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami z różnych branż i sektorów, po to by udoskonalać nasze szkolenia i móc dostosowywać je do aktualnych potrzeb Klienta. Nasi wykładowcy to sprawdzeni praktycy, fachowcy, z setkami godzin szkoleń, uzyskujący wysokie oceny, a przede wszystkim szkolący z pasją i nastawieniem na efekt.

Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń, przez miesiąc po odbytym szkoleniu mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji poszkoleniowych. Wystarczy przysłać do nas zapytanie, my prześlemy je do wykładowcy. Otrzymaną odpowiedź odeślemy do Państwa.

Nasze referencje