Profesjonalne szkolenia, audyty, usługi wdrożeniowe
Wszystkie mają do zaoferowania to samo i pewnie myślisz, że tu tez tak będzie
A jak jest u nas?
Wyobraź sobie, że zawędrowałeś do krainy pszczół, w której znajduję się nasz ul.
Podejdź bliżej i przyjrzyj się.
Zwróć swoją uwagę na to, jak te małe stworzonka współdziałają i są zależne od siebie.
Każda z nich ma swoje zadania, obowiązki, misje które wykonuje, żeby wszystko w ulu śmigało.
Pszczoły są jak jedna wielka rodzina – po prostu efektowne, znakomite i bajeczne!
Dlatego bierzemy z nich dzielnie przykład.
Nasza firma jest jak jedna mała/wielka rodzina, która pracuje jak w ulu, żebyśmy mogli inspirować
was na co dzień.
Bo jak śpiewa Alicja Majewska ,,Odkryjemy miłość nieznaną”
Tak my chórem mówimy odkryjemy wiedzę niespotykaną.
To co? Ruszysz z nami w rejs?
No bo jak powiedziałeś ,,A” to powiedz ,,B”
Jak centrum Aib ��
No to bzzzzzz…
Czy wiecie, że uczestnicząc w naszych szkoleniach Wspieracie z Nami Pszczoły? 1000 przeszkolonych
osób to roczna opieka nad rodziną pszczelą. Stajecie się jej współopiekunami.
Możecie za naszym pośrednictwem wspierać te pożyteczne stworzonka na wiele innych sposobów.
Przy współpracy z Naszym Partnerem – Fundacją Wspieramy Pszczoły możecie:
– adoptować ul w Naszej Pasiece – my zajmiemy się wszystkim, a Wy otrzymacie cały miód, który
przyniosą dziewczyny
– założyć pasiekę/postawić ul na terenie swojej firmy/urzędu/jednostki. Pomożemy Wam z całą
organizacją, a jeśli chcecie będziemy opiekować się Waszymi rodzinkami pszczelimi cyklicznie,
– edukować dzieci i młodzież – zapraszamy do organizacji warsztatów pszczelarskich w przedszkolu,
szkole, instytucji
– edukować siebie – a może tak wyjazd integracyjny, impreza firmowa na pasiece? Miodobranie ?
czemu nie!
Inspiracją do jej tworzenia było stwierdzenie Alana Kaya, że najlepszym sposobem przewidzenia przyszłości jest jej wynalezienie. Stąd nasze ciągłe dążenie do innowacyjności. Naszą ambicją nie jest bycie najlepszym przez dorównywanie czy przekraczanie najwyższych standardów szkoleniowych, lecz przez ich tworzenie. Chcemy mieć przywilej wykorzystywania praktyki i doświadczeń do burzenia starych modeli szkoleń w celu budowania nowych, interaktywnych projektów.
Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym.
Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasi eksperci i trenerzy realizują szkolenia dla pracowników oraz jednostek administracji publicznej na terenie całego kraju. Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm, JAP oraz pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług
Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami z różnych branż i sektorów, po to by udoskonalać nasze szkolenia i móc dostosowywać je do aktualnych potrzeb Klienta. Nasi wykładowcy to sprawdzeni praktycy, fachowcy, z setkami godzin szkoleń, uzyskujący wysokie oceny, a przede wszystkim szkolący z pasją i nastawieniem na efekt.
Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń, przez miesiąc po odbytym szkoleniu mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji poszkoleniowych. Wystarczy przysłać do nas zapytanie, my prześlemy je do wykładowcy. Otrzymaną odpowiedź odeślemy do Państwa.
Aneta Radłowska – Działo
mgr inż. technologii żywności i żywienia człowieka, nauczyciel, szkoleniowiec, konsultant i wdrożeniowiec systemów jakości w przemyśle spożywczym.
Działalność szkoleniową dedykowaną placówkom oświatowym i wychowawczym w dziedzinie żywienia prowadzi od 2009 roku. Zrealizowała ponad 1200 godzin szkoleniowych m.in. w tematach: Higiena żywienia, Systemy jakości GMP/GHP/HACCP w placówkach oświatowych, Zasady układania jadłospisów, Zdrowa dieta w szkole i przedszkolu, Zadania Intendenta w placówkach oświatowych. Prowadzi serwis internetowy ułatwiający generowanie dokumentów GMP/HACCP
Mieczysława Socha
Specjalista – praktyk w zakresie gospodarki finansowej
jednostek sektora finansów publicznych, sprawozdawczości i rachunkowości
budżetowej
Justyna Sosnowska
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku prawo z 12 – letnim doświadczeniem zawodowym w strukturach publicznych służb zatrudnienia. Obecnie Kierownik Referatu ds. obsługi prawnej i kadr jednostki samorządu terytorialnego. Z wykształcenia prawnik, z wyboru urzędniczka, z zamiłowania szkoleniowiec – trener.
Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania GWSH na kierunku kadry i płace oraz studia podyplomowe na Wydziale Nauk Stosowanych na kierunku prawo zamówień publicznych i zarządzanie kapitałem ludzkim. Certyfikowana specjalistka procedury administracyjnej, pasjonatka cyfrowej administracji.
Od 2014 r. związana z branżą szkoleniową. Prowadzi szkolenia, kursy warsztaty, projekty e-lerningowe dla administracji publicznej.
Prowadziła szkolenia dla organizacji pozarządowej Dress for Success Poland w tematyce praw pracowniczych. Inspiratorka, mentorka, przewodniczka w obszarze praw kobiet na współczesnym rynku pracy. Autorka kursu administracyjnego dla urzędników. Realizuje szkolenia autorskie w zakresie obsługi dokumentów elektronicznych, wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów – ezd, odmowy dostępu do informacji publicznej, praw pracowniczych, procedury administracyjnej, instrukcji kancelaryjnej.
Wyznaje zasadę wiedza jest wartością, gdy umiesz ją przekazać drugiemu człowiekowi.
Katarzyna Zimolzak
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na kierunku „Prawo” oraz międzywydziałowego kierunku „Podatki i doradztwo podatkowe” na Wydziale Prawa i Administracji i Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. W 2020 roku wpisana na listę doradców podatkowych.
Odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Członek Pomorskiego Oddziału Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Autorka publikacji z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa podatkowego.
Posiada doświadczenie jako trener, prowadząc szkolenia dla biur rachunkowych, urzędów oraz innych podmiotów gospodarczych.
Swoje zainteresowania skupia wokół podatku PIT, CIT oraz VAT, a także prawa gospodarczego oraz prawa pracy. Skrupulatnie śledzi najnowsze zmiany w przepisach, dzięki czemu w sposób rzetelny i wyczerpujący przekazuje swoją wiedzę i praktyczne wskazówki.
Mgr inż. Ewa Trzetrzelewska-Lalik
Adam Haręża
Bartłomiej Lewicki
Ekspert Marketingu Internetowego i Nauczyciel SEO
Ponad 10 lat doświadczenia w Digital Marketingu
Ponad 150 zrealizowanych projektów w Digital Marketingu
3 miejsce SEO w Polsce w rankingu SENUTO (Mistrzostwa Polski)
Wykładowca w szkole IT – kierunek Specjalista SEO
Ekspert Digital Marketing & eCommerce z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów
SEO/SEM. Zarządzał kilkoma zespołami Digital & eCommerce w ponad 120 projektach internetowych oraz
startupach technologicznych.
Współpracowałm w zakresie Marketingu Online z największymi firmami w Polsce: Orange, T-Mobile, Plus,
Play, Netia, RTV EURO AGD, PGE, BNP Paribas, Huawei, Tauron, Samsung, Bosch, Candy, Whirlpool,
Electrolux, Siemens, Amica, Miele, LG, Sharp, Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Ministerstwo Edukacji
Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Środowiska.
Sklep internetowy, w którym miał przyjemność prowadzić działania SEO od początku, został wyróżniony w
kategorii Rising Stars – zajął 3. miejsce pod względem najszybciej rosnących w Google sklepów internetowych
w Polsce. Z poziomu 21 fraz w TOP 10 w 2019 roku, osiągnął ponad 14 610 % wzrostu. Źródło: Raport Senuto
E-Commerce 2021. Odpowiadał za rozwój aplikacji mobilnych Bezpieczna Rodzina, Gdzie Jest Dziecko oraz
Dbam o Bliskich. Prowadzę szkolenia dla firm z obszaru digital marketingu. Certyfikowany Specjalista Google
Ads & Google Analytics.
Adrian Szydlik
Aplikant radcowski, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Prelegent i współorganizator ogólnopolskich konferencji naukowych, zjazdów kół naukowych i paneli dyskusyjnych. Współautor monografii naukowych z zakresu prawa, a także autor e-booków oraz artykułów o tematyce prawnej i administracyjnej. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie rodzinnym, kwestiach dotyczących windykacji, negocjacji. Prawnik dla branży e-commerce oraz fitness. Prowadzi szkolenia, kursy, webinary z różnych gałęzi prawa, dzieląc się posiadaną wiedzą oraz praktycznymi wskazówkami.
Agata Kwaśny
Wykładowca: Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku swojej kariery zawodowej konsekwentnie łączy poszerzanie wiedzy teoretycznej z doświadczeniem w pracy w administracji podatkowej oraz skarbowej, w kancelariach prawnych oraz firmach doradczych. Zajmuje się tworzeniem dokumentacji cen transferowych oraz optymalizacją podatkową, zagadnieniami z zakresu podatków dochodowych oraz podatku od towarów i usług. Obsługuje od strony podatkowej zarówno przedsiębiorców jak i osoby indywidualne. Prowadziła liczne postępowania podatkowe (przygotowywała wnioski o stwierdzenie nadpłaty, odwołania, jak i skargi do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych).
Aleksandra Lebieda
Dyplomowana Archiwistka, absolwentka Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Historia o specjalizacji archiwalnej z 19- letnim doświadczeniem w strukturach publicznych służb zatrudnienia. Urzędniczka, Archiwista, certyfikowana specjalistka procedur administracyjnych i normatywów kancelaryjno – archiwalnych. Od 2020 r związana z branżą szkoleniową. Prowadziła szkolenia poświęcone archiwizacji dokumentów. Realizuje szkolenia dla JST w zakresie procedur postępowania z dokumentacją w świetle obowiązujących przepisów prawnych, a także służby przygotowawczej dla urzędników.
Alicja Maślaniec
Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na Wydziale Humanistycznym, kierunek: Socjologia – Multimedia i Komunikacja Społeczna oraz na Wydziale Zarządzania, kierunek: Zarządzanie Kadrami Przedsiębiorstwa. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Finansów: Zakres Rachunkowość i Finanse. Posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów Nr 64121/2013. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyła podczas ponad dziesięcioletniej pracy na samodzielnym stanowisku Specjalisty do spraw kadr i płac w biurze rachunkowym. Dzięki współpracy z wieloma różnymi podmiotami nabyła doskonałe kompetencje.
Na bieżąco się doszkala i aktualizuje swoją wiedzę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działalność szkoleniową rozpoczęła w 2016 roku. Z powodzeniem ją kontynuuje i udoskonala prowadząc liczne kursy oraz szkolenia z zakresu kadr i płac.
Aneta Domalewska
– absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. Dysponuje uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania przedmiotów zawodowych. Posiada ponad 19-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem HR i administracji, dzięki czemu udaje jej się z powodzeniem łączyć teorię z praktyką biznesową. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie pracy, kadrach i płacach. Od lat prowadzi kursy, szkolenia i wykłady, przeprowadza audyty dokumentów kadrowych. Wykładowca na studiach podyplomowych. Autorka wielu opracowań m.in. „Organizacja działu kadr i płac”, „Specjalista ds. kadr i płac” i innych. Praktyk stykający się na co dzień z zagadnieniami kadrowo – płacowymi, potrafiący w prosty i ciekawy sposób przekazać swoją bogatą wiedzę innym.
Anna Pączkowska-Smarz
Specjalistka ds. kalkulacji wynagrodzeń, rozliczania składek ZUS i podatku dochodowego od świadczeń pracowniczych z ponad 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Absolwentka kierunków finanse i bankowość oraz międzynarodowe stosunki gospodarcze na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła również podyplomowe studia prawa podatkowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada certyfikat głównego księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Pasjonatka rozwoju osobistego, podróży i poznawania nowych kultur.
Arkadiusz Sputowski
mgr Arkadiusz Jerzy SPUTOWSKI – freelancer; prawnik (UMCS w Lublinie); absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w zakresie studiów podyplomowych: skarbowość i podatki„; Uniwersytetu Jagiellońskiego Instytut Stosunków Międzynarodowych – studia w zakresie „wiedzy o integracji europejskiej” oraz Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu Instytut Socjologii studia w zakresie zarządzania środkami Unii Europejskiej. Wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Licencjonowany audytor wewnętrzny (lic MF. Nr 134/2004), audytor wewnętrzny wpisany na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów Wewnętrznych (wpis nr 782); członek Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Poland; b. Naczelnik Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego w Przemyślu, b. starszy inspektor kontroli gospodarki finansowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie, b. członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Przemyślu, długoletni pracownik służb finansowych Państwa i samorządu terytorialnego. Trener przeprowadził ok. 85 szkoleń z zakresu kontroli zarządczej, w których uczestniczyło pond 1600 osób zatrudnionych w administracji publicznej.
Elżbieta Żurek
trener o 22-letnim stażu zawodowym. Zrealizowała setki szkoleń dla największych korporacji oraz instytucji publicznych. Prowadziła zajęcia ze studentami studiów magisterskich i podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i Toruniu, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Realizowała kursy i warsztaty dla trenerów biznesu. Autorka trzech książek na temat komunikacji w biznesie, a także kilkudziesięciu artykułów opublikowanych w magazynach branżowych. Dyplomowany coach. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (studia magisterskie i podyplomowe) oraz Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni (studia podyplomowe). Ukończyła międzynarodowe kursy zawodowe na temat e-commerce oraz technik uczenia i facylitacji (w Niemczech i we Włoszech). Stypendystka Rządu Republiki Federalnej Niemiec oraz programów Grundtvig/ Lifelong Learning (realizowanych pod patronatem Komisji Europejskiej).
Karol Kostrzewa
Koordynator ds. dostępności, ekspert w zakresie doradztwa przy zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością.
Trener i specjalista w zakresie profesjonalnej obsługi i prawidłowej komunikacji z osobami o szczególnych potrzebach.
Od 36 lat żyje i zarządzania własną niepełnosprawnością, człowiek praktycznie niewidomy,
Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Obecnie doktorant na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, zakres zainteresowań naukowych: ekonomia społeczna, spółdzielnie socjalne, aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Od lat zawodowo i naukowo związany z tematyką aktywizacji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Doradca Zawodowy i Trener w wielu projektach realizowanych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Obecnie Trener wiodący w projekcie „Różni Podróżni” realizowany na rzecz pracowników transportu zbiorowego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Polskiego Instytutu Rozwoju.
Uczestnik i prelegent kilkudziesięciu konferencji naukowych poświęconych tematyce osób z niepełno sprawnościami.
Krzysztof Kowalik
– Prawnik specjalizujący się w prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych i prawie cywilnym. Współpracuje z Grupą Wydawniczą „Infor”, publikuje m.in. w „Gazecie Prawnej”, „Serwisie Prawno-Pracowniczym”, „Monitorze Księgowego”, „Monitorze Prawa Pracy i Ubezpieczeń”, Autor ponad 100 artykułów , pracownik działu prawnego NSZS Solidarność. Pracownik naukowy Uniwersytetu Lubelskiego. Przeprowadził ponad 200 szkoleń oraz usług doradczych z zakresu ZFŚS, trener i konsultant Centrum AIB.
Małgorzata Flis
Dyrektorka Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu, nauczycielka historii , doradca zawodowy , trenerka , coach i tutor , 24 lata w edukacji , w tym 15 lat na stanowisku kierowniczym , szkoleniowiec z zakresu zarządzania oświatą , zarządzania własnym rozwojem zawodowym , przywództwem dla uczenia się i rozwoju indywidualnego .
Pasjonatka wystąpień publicznych , słowa mówionego i rozwoju osobistego .
Aktywnie działa w przestrzeni edukacyjnej w obszarach : przywództwo edukacyjne , zarządzanie zmianą , tworzenie autorskiego modelu placówki ,mistrzowski warsztat pracy dyrektora – lidera .
Zwolenniczka szkoły opartej na relacjach i budowaniu wspólnoty .Propagatorka modelu pracy szkoły bazującej na energii , inicjatywie i komunikacji społeczności szkolnej .
Wyznaje zasadę : ,,Razem można więcej , lepiej , skuteczniej !
Marek Choczaj
doświadczony praktyk w obszarze prawa pracy, szczególnie koncentrujący się na rozwiązywaniu złożonych problemów prawnych w dziedzinie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy. Jest uznanym wykładowcą z zakresu czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych zagadnień związanych z występowaniem stresu jako czynnika psychofizycznego w zakładzie pracy, który może prowadzić do takich zjawisk jak mobbing. Odbiorcami prowadzonych przeze niego szkoleń są zarówno organizacje związkowe jak i kierownicy oraz dyrektorzy wydzielonych jednostek administracyjnych. Współpracował w dziedzinie prowadzonych szkoleń m.in. z Ośrodkiem Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy, Politechniką Wrocławską czy organizacjami związkowymi, takimi jak NSZZ „Solidarność”. Prowadził szkolenia komercyjne organizowane przez m.in. Kadry i Płace w Administracji. Wykonywanie zawodu inspektora pracy łączy z prowadzeniem wykładów z zakresu prawnej ochrony pracy na Uniwersytecie Wrocławski, gdzie jego audytorium są zarówno studenci jak i inni wykładowcy akademiccy.
Michał Bernaczyk
Adiunkt w Katedrze Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa, Administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego od 1.11.2007 r.
Specjalista prawa konstytucyjnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa do informacji, wolności jej pozyskiwania i rozpowszechniania.
Autor oraz współautor kilkudziesięciu prac (artykułów, monografii) z zakresu prawa konstytucyjnego i praw człowieka opublikowanych w Polsce i zagranicą.
Współpracownik Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej.
Laureat nagrody Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego dla nauczycieli akademickich za oryginalne i twórcze osiągnięcie naukowe.
Radca prawny przynależny do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.
Ekspert zewnętrzny Biura Analiz Sejmowych.
W latach 2013-2015 stały doradca Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej Sejmu VII kadencji.
Od maja 2018 r. ekspert Społecznej Komisji Kodyfikacyjnej (wspólnej inicjatywy Krajowej Izby Radców Prawnych, Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”).
Roman Lorens
Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, konsultant ds. organizacji i zarządzania oświatą, lider i koordynator doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół, trener i wykładowca, specjalista prawa oświatowego.
Ambasador marki MAC Technologie Grupa MAC S.A. oraz ekspert w dziedzinie prawa oświatowego w Wielkopolskim Ośrodku Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu.
Certyfikowany trener MANAGEMENT im BILDUNGSSEKTOR” – „TRAIN the TRAINER”, akredytowany Ekspert ©KFE & Akredytowany Trener Instytutu Konsultantów Europejskich.
Autor licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu zarządzania oświatą.
Ekspert portalu www.infor.pl
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizacją i zarządzaniem oświatą oraz nowymi technologiami w edukacji.
Roman Stempel
Dyplomowany archiwista, absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Były pracownik pionu archiwalnego Instytutu Pamięci Narodowej.
W swojej karierze zawodowej współpracował ponadto m. in. z archiwum Polskiej Akademii Nauk, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, czy Zarządu Mienia Skarbu Państwa. Przez kilka lat kierował archiwum zakładowym i kancelarią przetwarzania informacji niejawnych Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.
Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie usług archiwistycznych i szkoleniowych.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizowaniem i prowadzeniem archiwum zakładowego oraz postępowaniem z dokumentacją w jednostkach administracji publicznej i przedsiębiorstwach. Posiada doświadczenie związane z przygotowywaniem normatywów kancelaryjno-archiwalnych (instrukcje, rzeczowy wykaz akt), wprowadzaniem elektronicznego obiegu dokumentacji, jak również w archiwizacji różnorodnych dokumentów, m. in. dokumentacji osobowej, technicznej, medycznej, dokumentacji szkół i placówek oświatowych, dokumentacji projektów unijnych oraz dokumentacji niejawnej.
Teresa Curzytek
– administratywistę, doktorantkę Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, Wykładowca akademicki. Ekspert z zakresu legislacji oraz tworzenia wewnętrznych aktów normatywnych m.in. Regulaminów, Instrukcji oraz Procedur z zakresu ochrony danych. Szkoleniowiec, praktyk z zakresu pracy w administracji z ponad 30 letnim stażem. Audytor wewnętrzny i zewnętrzny RODO, Inspektor Ochrony Danych w urzędach, sądach, MGOPS, placówkach oświatowych itp.. Autorka publikacji naukowych z zakresu administracji w jednostkach samorządowych i państwowych.
Tomasz Krajewski
Prawnik. Wieloletni pracownik samorządowy, w tym w dziale audytu i kontroli. Specjalista w zakresie systemów zarządzania, prawa pracy, zamówień publicznych. Praktyk w kontroli działalności jednostek sektora finansów publicznych. Przeprowadził szereg audytów dokumentacji kontroli zarządczej. Posiada doświadczenie w sporządzaniu i weryfikacji procedur wewnętrznych w jednostkach sektora finansów publicznych w ramach systemu kontroli zarządczej.
Szkolenia prowadzi w oparciu o liczne przykłady z praktyki. Ważnym elementem szkoleń jest rozwiązywanie zgłaszanych przez uczestników problemów z zakresu kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem. Możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.
Szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy eksperckiej, licznymi ćwiczeniami oraz przyjazną atmosferą sprzyjającą przyswajaniu wiedzy. Atutem szkoleń jest również możliwość uzyskania wzorców dokumentów z zakresu omawianej tematyki
Tomasz Staniszewski
Doktor nauk humanistycznych, mgr nauk politycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, metodyk i wykładowca w Szkole Wyższej Uni Terra w Poznaniu, członek Zespołu Edukacji dla Bezpieczeństwa KNP PAN, prowadzący kursy z zakresu technik windykacyjnych i procedur, związanych z odzyskiwaniem należności, kursy pedagogiczne dla nauczycieli i rad pedagogicznych z zakresu planowania pracy dydaktycznej i socjopsychologicznych mechanizmów życia w szkole, autor 12 publikacji z zakresu nauk społecznych i humanistycznych, w kręgu zainteresowań znajdują się: nauka o cywilizacji, religioznawstwo porównawcze, zagadnienia windykacji i odzyskiwania należności, metodologia badań naukowych. Współpracuje między innymi przy szkoleniach dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w zakresie komunikacji w kontroli i obsługi klienta.
Dr Hanna Wiczanowska
Doktor nauk prawnych ze specjalnościa prawo konstytucyjne oraz międzynarodowa ochrona praw człowieka. Certyfikowany trener biznesu w ramach International Trainers & Facilitators Federation. Zaawansowany Srebrny Mówca (ACS) oraz Zaawansowany Brązowy Lider (ALB) według certyfikacji organizacji Toastmasters International. Trener wystąpień publicznych, storytellingu oraz elevator pitch. Jej kompetencjom zaufali między innymi: Jeronimo Martins Polska S.A., Jacobs S.A. (biuro w Krakowie), GlaxoSmithKline (biuro w Poznaniu), PSNC Future Labs Poznań, Instytut Kreowania Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Towarzystwo Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja Strefa Szkoleń, Modra Sova Sp. z.o.o, Kancelaria Adwokacka Aneta Tomala, Kancelaria Adwokacka Advocate Online, Kancelaria Omega-Lex Adwokat Krzysztof Pelc, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, stowarzyszenie Center for American Studies (w zakresie ogólnych szkoleń z wystąpień publicznych oraz szkoleń dedykowanych prawnikom), Stowarzyszenie Service Civil International, Fundacja Brama Epok, Stowarzyszenie MOST Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Fundacja Rozwoju Talentów, Poznańska Kooperatywa Spożywcza, Sufity Napinane Exclusive, Niezależne Zrzeszenie Studentów, Studenckie Forum Business Centre Club, Krajowa Reprezentacja Doktorantów. W roku akademickim 2020/2021 prowadziła dla dwóch grup (13 osób w każdej) nauczycieli akademickich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, warsztaty z zakresu wykorzystania technik wystąpień publicznych w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, w łącznym wymiarze 12 godzin. Zajęcia kontynuowane są w roku akademickim 2021/22, gdzie prowadzi ona szkolenia z zakresu przemówień publicznych w dydaktyce oraz użycia perswazji w celu komercjalizacji wyników własnych badań (research pitch). Na Uniwersytecie Jagiellońskim szkoli z zakresu wykorzystaniu technik storytellingu w dydaktyce, research pitch oraz podstaw wystąpień publicznych w łącznym wymiarze 44 godzin. Trener w ramach programu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, gdzie w ramach wydarzenia Academic Camps for Doctoral Candidates prowadziła szkolenia z wystąpień publicznych w pracy dydaktyków dla doktorantów z czterech kontynentów, odbywających studia doktoranckie w Polsce. W kwietniu 2020 r. Hanna Wiczanowska pełniła również funkcję trenera uczestników ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” w zakresie przemówień typu elevator pitch i technik autoprezentacji oraz członka Kapituły tego konkursu, zarówno na szczeblu eliminacji regionalnych, jak i w finale ogólnopolskim. Ponadto była ona także szkoleniowcem z zakresu elevator pitches, podczas prestiżowych targów pracy i nauki – Work and Science Forum 2021, zorganizowanych pod auspicjami Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Od listopada 2020 r. do lutego 2022 r. realizowała szkolenia z wystąpień publicznych i storytellingu dla Uniwersytetu Otwartego, działającego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dotychczas w łącznym wymiarze 120 godzin. Od września 2022 r. trenerka storytellingu i wystąpień publicznych w ramach projektu „The CHANGE you want to be” organizacji Service Civil International dla jej przedstawicieli z 7 krajów Europy. Jest ona ponadto trenerem startupów współpracującym z Instytutem Kreowania Przedsiębiorczości w Warszawie z zakresu elevator pitch – krótkich wystąpień perswazyjnych służących pozyskaniu inwestorów. We współpracy z tym ostatnim klientem była trenerem z zakresu elevator pitch w ramach Akceleratora Łukasiewicza.
Adam Parysz
Spec. Archiwalna i Zarządzanie Dokumentacją, Dyplomowany Archiwista, absolwent Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Historia, specjalizacja Archiwistyka i Zarządzanie Dokumentacją Współczesną. Specjalista ds. Archiwizacji w ArchiDoc SA. Doświadczenie zawodowe w charakterze archiwisty oraz w kierowaniu projektami archiwizacji dokumentacji. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleo z zakresu archiwizacji dokumentacji, systemów teleinformatycznych i prawa archiwalnego ( m. in. Nowelizacje ustaw archiwalnych) dla wielu instytucji paostwowych, samorządowych i firm prywatnych ( m.in. UOKiK, Komenda Główna Policji, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Koleje Mazowieckie, CBA, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Arcelormittal, Urząd Miasta Stołecznego Warszawa, Akademia Górniczo-Hutnicza)
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |